۰۸ خرداد ۱۳۹۸
خرداد ۸, ۱۳۹۸

بهترین مرکز کاشت مو

خرداد ۸, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

بهترین مرکز کاشت مو

کلینیک تخصصی کاشت مو و ابروی بهبد بهترین مرکز کاشت مو تحت نظر بهترین متخصصین پوست و مو و مجرب ترین تکنسین ها و با پیشرفته ترین متد ها در حال فعالیت می باشد و یکی از بهترین مراکز پیوند مو در ایران به شمار می رود.( کاشت مو کرج )

کاشت مو و ابرو روش زیبایی بی خطر و جدیدی است که با پیوند موی طبیعی به سر و ابرو موجب رشد طبیعی موهای طبیعی فرد خواهد شد زمانی که ترمیم به صورت صحیح انجام گیرد نتیجه بسیار طبیعی به نظر خواهد رسید به طوری که غالبا تشخیص کاشت مو برای آرایشگر یا حتی یک جراح ترمیم مو مشکل خواهد بود.

قابل ذکر است که کاشت مو به معنای اضافه کردن مو نمی باشد بلکه جا به جا کردن مو از ناحیه ای به ناحیه دیگر می باشد.
روش های انجام کاشت مو

کاشت مو به روش Fit , Fut انجام می شود. این تکنیک ها بهترین روش درمان ریزش مو شناخته می شود.
انتخاب بهترین مرکز کاشت مو

اول از همه شما باید با شخص پزشک مشورت نمایید چون وی در میان اعضای گروه جراحی، متخصص پوست و مو مسئولیت اصلی عمل را برعهده دارد. اوست که باید اطمینان بیماران را جلب کرده و به آنان در تصمیم ‌گیری‌های مشکل کمک نماید.

باید پزشک، مشاور و سایر اعضای تیم همگی در خدمت بیمار باشند تا او بتواند کاملا آگاهانه و منطقی درباره عمل، زمان آن و وسعت آن تصمیم‌ گیری نماید.

امروزه پزشکان اطلاعات و ابزار لازم را برای مشاوره قبل از عمل و برنامه ‌ریزی مناسب در اختیار دارند و بهتر است این کار را انجام دهند.

متخصص پوست و مو می ‌تواند درباره طرح خاص طاسی سر شما و احتمال پیشروی آن، تعداد تخمینی موهای ناحیه دهنده، مشخصات موها و نقش این عوامل در تصمیم‌گیری نهایی و نتیجه احتمالی عمل اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد.

متخصص پوست و مو همیشه فرض را بر این می ‌گذارد که داروها بی‌تاثیر بوده یا اثرات آنها با گذشت زمان کاهش خواهد یافت. درمان دارویی صرفا جنبه تکمیلی دارد. البته این به معنی آن نیست که نباید از دارو استفاده شود.
نتیجه کاشت مو

نتیجه کاشت مو زمانی مطلوب و موفق خواهد بود که توسط بهترین مراکزکاشت مودرکرج با دقت و باکیفیت بالا انجام گیرد.

کاشت موی طبیعی بدون درد و با بهترین کیفیت ممکن و مناسب ترین هزینه انجام می گردد.