06 آوریل 2020
آوریل 6, 2020

جراحی بینی کج

آوریل 6, 2020 ۰ Comment

جراحی بینی کج

جراحی بینی کج : یکی از مهم ترین اصول زیبایی صورت ، ایجاد تقارن و تعادل در چهره می باشد ؛ زیبایی فرم ظاهری بینی ، نیز به عنوان برجسته ترین عضو صورت ، نیازمند تقارن می باشد ؛ در صورتی که در بسیاری از افراد شاهد عدم تقارن در بینی آن ها می باشیم و این موضوع نیز زیبایی چهره آن ها را تحت تاثیر قرار داده است . ( جراح بینی شیراز )

کج شدن بینی ، می تواند در اثر ژنتیک بوده یا در اثر اصابت ضربه به بینی رخ دهد.

تنها راه بر طرف کردن کجی بینی ، انجام جراحی بینی می باشد .

بسیاری از افرادی که بینی آن ها کج می باشد ، دچار برخی از مشکلات تنفسی از قبیل خرخر شبانه ، خشک شدن دهان ، سردرد ، سینوزیت و غیره نیز هستند .

روش انجام جراحی بینی کج

جراحی بینی ، تحت دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می شود ؛ انجام جراحی بینی کج ، به هر دو این روش ها امکان پذیر است و انتخاب کدام یک از آن ها با توجه به شرایط بیمار و نظر جراح بینی انجام می گیرد .

تفاوت انحراف و کجی بینی

در مواقعی که تیغه میانی بینی ( تیغه سپتوم ) دارای انحراف باشد ، افراد دچار انحراف بینی می شوند ؛ در برخی از مواقع که انحراف بینی شدید باشد ، می تواند در ظاهر بینی نیز تاثیر گذاشته و سبب کجی بینی شود ، در این صورت باید جراحی انحراف و زیبایی بینی ( سپتورینوپلاستی ) همزمان انجام گیرد .

هزینه جراحی بینی کج

پارامترهای بسیار گوناگونی در هزینه نهایی جراحی بینی تاثیر گذار هستند ، از این رو تعیین هزینه جراحی بینی ، نیازمند انجام معاینات مورد نیاز می باشد ؛ بنابراین کسانی که قصد اطلاع از هزینه جراحی بینی را دارند ، باید به جراح بینی مراجعه نمایند .