11 مارس 2020
مارس 11, 2020

لیفت با نخ

مارس 11, 2020 ۰ Comment

لیفت با نخ

یکی از روش های جوانسازی که امروزه بسیار فراگیر شده و با انجام آن پوست به آهستگی کشیده شده، سفت و جوانتر می شود روش لیفت با نخ می باشد. ( جوانسازی پوست در کرج )

لیفت صورت با نخ موجب مقابله با اثرات ناشی از بالا رفتن سن و جاذبه زمین شده و به دلیل تهاجم کمتری که دارد بهترین جایگزین برای جراحی لیفت صورت است، این روش با ایمنی بسیار بالاتر و عوارض کمتر موجب شادابی صورت و زیبایی بیشتر افراد می گردد.

لیفت صورت با نخ چیست؟
پوست انسان به ماهیچه زیرین خود چسبیده است، به مرور زمان و با افزایش سن، پوست از این ماهیچه جدا شده و از دو طرف صورت آویزان می گردد که این عارضه موجب افتادگی صورت خواهد شد.

لیفتینگ صورت با نخ روشی برای مقابله با این عارضه و درمان آن است که با استفاده از نخ های قابل جذب صورت گرفته، تحت بی حسی موضعی انجام شده و مدت زمان لازم برای انجام آن به طور تقریبی ۶۰دقیقه می باشد.

افراد معمولاً قبل از انجام این روش از درد حین لیفتینگ صورت با نخ هراس دارند ولی اکثراً بعد از اتمام این روش از سهولت و زمان کوتاه انجام آن تعجب می نمایند.

پزشک برای انجام این روش نخ های مخصوص لیفتینگ را به کمک سوزن های بسیار ظریف به عمق زیر پوست وارد کرده و در آن جا تعبیه می نماید، لازم به ذکر است که برای قرار دادن نخ ها در زیر پوست نیاز به ایجاد هیچگونه برشی نبوده و بعد از انجام عمل لیفتینگ، نخ لیفت از روی پوست قابل مشاهده نخواهد بود.

عوارض لیفت با نخ
همانطور که گفتیم این روش کاملاً ایمن است و در صورتی که نزد یک پزشک مجرب و متخصص رفته و برای انجام آن نخ های استاندارد بهره گرفته شود هیچ عارضه خاصی برای بیمار به دنبال نخواهد داشت.

البته باید گفت که انجام هر روش زیبایی عوارض جانبی و موقتی دارد که طبیعی بوده و بعد از چند روز رفع خواهد شد.

ممکن است برخی از بیماران بعد از انجام لیفیتنگ در موضع درمان احساس بی حسی یا درد خفیفی نمایند که جای نگرانی نبوده و با مصرف مسکن برطرف می شود.

کاربرد نخ های کلاژنساز چیست؟
ایجاد زاویه فک و چانه
رفع چروک های سطحی
حجم دهی به گونه ها
پر نمودن چروک های عمقی و خطوط عمیق
جلوگیری از شل شدن پوست و ایجاد چروک
لیفت ثانویه صورت و بهبود وضعیت لایه های زیرین پوست
با هر بار انجام این روش، پوست صورت یک درجه بهتر شده و بهبود می یابد.
لیفت بینی با نخ
برخی از افراد دچار این باور اشتباه هستند که تنها کاربرد لیفت با نخ ، از بین بردن مشکلات پوستی و سفت نمودن پوست است در صورتی که چنین نبوده و با انجام آن می توان برخی از مشکلات بینی را نیز درمان کرد.

بینی به دلیل برجستگی و محل قرارگیری اش که در وسط صورت می باشد تاثیر زیادی بر زیبایی صورت دارد به نحوی که وجود کوچکترین نقص در آن زیباییی دیگر اجزا را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

بسیاری از افراد به دلیل وجود نقص در بینی شان در عذاب بوده و به موجب آن اعتماد به نفسشان کاهش می یابد اما به علت ترس از برش یا بیهوشی از انجام این روش سر باز می زنند.

این افراد باید بدانند که انجام جراحی زیبایی بینی تنها راه برطرف کردن مشکلات بینی نبوده و با روش لیفتینگ با نخ نیز می توان به بینی فرم داد.مزایای لیفت بینی با نخ چیست؟
مهم ترین مزیت لیفت بینی با نخ ، عدم ایجاد برش، جراحی و وجود عوارض در آن است.
در این روش مخاط و بافت ها بدون تغییر باقی مانده و به همین دلیل این روش نیاز به انجام مراقبت های خاصی را ندارد.
بازگشت پذیر و موقتی است، به همین دلیل اگر فرم جدید باب میل فرد نباشد بعد از مدتی بینی به حالت اولیه خود بازگشته و نیاز به انجام جراحی بینی ترمیمی و صرف هزینه های گزاف نیست.
نیاز به بیهوشی و تیغ جراحی نداشته و با بی حسی موضعی قابل انجام است.
مشکلی در عملکرد تنفسی و بویایی برای فرد ایجاد نمی گردد.
به موجب آن افراد دچار اختلال در صدای خود نشده و بینی شان به مدت یک سال تورم نخواهد داشت.
لیفت لب با نخ
برای انجام این روش نخ هایی که اثرات پرکننده و لیفتینیگ دارند، در اطراف لب ها و داخل آن ها و در جهت های مختلف جایگذاری می شوند.

این روش جوانسازی و زیبایی برای افراد زیر مناسب است:
افرادی با لب ها نازک
اشخاص دارای پشت لب بلند
نامتقارن بودن لب ها
فرورفتگی لب ها به دلیل استفاده از دندان مصنوعی یا افزایش سن
افرادی که تمایلی برای تزریق ژل به لب های شان ندارند.